TESOL/TEFL сертифікат
Акредитований сертифікат для Online та Offline вчителів
Реєструйся та отримуй TESOL/TEFL за 34$ + Роботу вчителем
Про сертифікат
Teaching English as Second or Foreign Language – це найвідоміший сертифікат серед вчителів англійської. TESOL/TEFL сертифіка дає Вам не тільки відповідні права, а й необхідні знання для навчання студентів, для яких англійська не є рідною мовою.
Рівень акредитації
Незважаючи на низьку ціну, цей сертифікат акредитований ACCREDITAT і CPD, що гарантує визнання школами по всьому світу.
Ціна
Порівняно з аналогічними курсами, які іноді в 10 разів дорожчі і включають непотрібні додаткові сервіси, наш курс надає тільки те, що дійсно потрібно: навчання та сертифікацію за найкращою ціною.
Визнання
Наш сертифікат TESOL/TEFL отримав визнання від провідних онлайн-шкіл, таких як Preply, DaDa, Palfish, Cambly, VIP Kid, EF та інших. Гарантовано також проходження процедур легалізації FCO та автентифікації урядів різних країн, включаючи Китай, В'єтнам та Таїланд.
Швидкість та підтримка
Для тих, кому TESOL/TEFL сертифікат потрібен негайно, ми підтримуємо в проходженні курсу максимально швидко і на найвищий бал.
Основні переваги
Викладай англійську в міжнародних школах. Зарплата 1300-2500$ на місяць.
Підходить для роботи у відомих компаніях та для отримання візи в Китай, В'єтнам, Тайланд та ін.
Ціна та швидкість. Можливість отримати сертифікат за 1 день всього за 34$, також можна замовити сертифікат на паперовому носії.
Road map вчителя
25
До закінчення набору відсталося
днів
TESOL/TEFL
Робота Онлайн
Робота Офлайн
Non native English teacher
Bao Loc - 1400$-1500$/month
Залишилось днів
годин
хвилин
секунд
Про нас
Компанія "Work in Vietnam" була створена у 2018 році з ініціативи Артема Олександровича Чапліна. Наразі "Work in Vietnam" є лідером на ринку працевлаштування вчителів у країнах СНД. Ми віримо в те, що кожен, за бажанням, може стати вчителем англійської. Наша місія полягає в тому, щоб дати Вам цю впевненість та показати, наскільки це легко здійснити.
Поставте Артему питання особисто:
Чому саме англійська, і чому саме у В'єтнамі?
Ми не просто допомагаємо Вам працевлаштуватись, ми відкриваємо перед Вами нові можливості, де Ви зможете досягати високих доходів, подорожувати, розвиватися у будь-якому напрямку та насолоджуватися повноцінним життям. Ми надамо Вам все необхідне для досягнення Ваших цілей!

З найкращими побажаннями,
Команда "Work in Vietnam" 🇻🇳